Rejestracja na warsztaty i służby już rozpoczęta!

Rozpoczęła się rejestracja na warsztaty artystyczne i służbę „Dziś – Jesteśmy – Pojutrze” które odbędą się w ramach Zlotu Harcerskiego w 75. rocznicę Powstania Warszawskiego „Dziś jest pojutrze”. 

Zapisz się tutaj!

Instrukcja zapisów: 

Warsztaty

1.  Każdy patrol może zapisać się tylko na jeden warsztat. W sytuacji zapisu na więcej niż jeden, organizator zastrzega sobie prawo usunąć zapis według własnego uznania.

2. W polu „Imię” należy wpisać nazwę patrolu.

3. W polu „Nazwisko” należy wpisać organizację, z której jest zapisywany patrol.

4. Należy wybrać liczbę zapisywanych osób. Może to być maksymalnie 10. 

5. Należy potwierdzić zapis.

6. W przypadku drużyn, które zarejestrowały na zlot więcej niż jeden patrol (wychowawca – drużynowy/przyboczny, patrolowi – zastępowi) każdy patrol można zapisać na inny warsztat. Jest to sugerowane rozwiązanie. 

Służby

1.  Na jedną z trzech służb zapisujemy patrol, a nie poszczególne osoby. 

2. W polu „Imię” należy wpisać nazwę patrolu.

3. W polu „Nazwisko” należy wpisać organizację, z której jest zapisywany patrol.

4. Należy potwierdzić zapis. 

5. W przypadku drużyn, które zarejestrowały na zlot więcej niż jeden patrol (wychowawca – drużynowy/przyboczny, patrolowi – zastępowi) cała drużyna może zapisać na tylko na jedną służbę. 

 

Zapisy trwają do 14 lipca do końca dnia. Wszystkie patrole, które nie zapiszą się, zostaną przyporządkowane losowo do wybranych przez organizatorów warsztatów i służb. 

Najpóźniej 17 lipca każdy patrolowy otrzyma maila ze szczegółowymi informacjami na temat warsztatów, służby, którą będzie pełnić 1.08., oraz zadanie przedzlotowe, które właśnie z pełnieniem służby jest związane. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *